Prodat předmět v této kategorii Přidat vyhledávání do oblíbených RSS kanál aktuáního vyhledávání
Zobrazení
Položek na stránce:

Filtr hledání

Lokalizace nabídek
Pouze nabídky od prodejců z:
Pouze nabídky s dopravou do:
Pouze nabídky v měně:
Řazení nabídek
Seřadit nabídky podle:
Parametry nabídek
Typ prodeje:
Stav předmětu:
Období:
Cena od: do
Použít filtr
Nejste přihlášen/a.
0
Nejste přihlášen/a.
cs
Nastavení
Jazyk webu:

Warning: preg_split(): No ending delimiter '/' found in /data/web/virtuals/152006/virtual/www/domains/exit3.cz/index.php on line 471
CS ČeskýCS Český

Warning: preg_split(): No ending delimiter '/' found in /data/web/virtuals/152006/virtual/www/domains/exit3.cz/index.php on line 471
SK SlovenskýSK Slovenský
Přepočet na:
CZK
USD
EUR
GBP
Bez přepočtu
Aukce-Bazar-Inzerce .cz
Všechny kategorie
Přihlásit se
Registrace

Ceník služeb

Registrace na portálu : Zdarma
Vystavení nabídky : Zdarma
Provize z prodeje : Zdarma (0%)
Minimální splatná částka je 50.00 CZK.
Nedosáhne-li Vaše dlužná částka limitu Minimální splatné částky, není potřeba ji hradit a dlužná částka se automaticky převádí do následujícího zúčtovacího období.
Veškeré naše služby poskytujeme ZDARMA.
Ceník služeb platný od 1. července 2015

Reklama u nás

Vaše reklama umístěná na portálu EXIT3 může být velmi efektivní vzhledem k vysoké návštěvnosti a zaměření našich uživatelů. Reklama může oslovovat návštěvníky například na úvodní stránce našeho portálu, v pravidelném newsletter-zpravodaji, systémových emailech a podobně. Pro její účinnost uděláme maximum a dohodneme se s Vámi na jejím umístnění podle Vašich představ.

Oboustranně výhodné podmínky a ceny dohodou jsou u nás samozřejmostí. Pokud máte zájem o prezentaci Vaší firmy, výrobků, nebo služeb, neváhejte nás kontaktovat.

Podpořte naši práci

Projekt (portál) EXIT3 vzniká pouze svépomocí, za přispění několika nadšených jedinců, kteří mu obětují spousty svého volného času. Celý provoz portálu financujeme pouze z vlastních zdrojů a vašich případných příspěvků, za které tímto předem děkujeme.

Podpořte nás kritikou a informacemi:

Rádi přivítáme veškeré informace o tom, co se vám nelíbí nebo líbí, co je špatné a co dobré, co Vám zde chybí a podobně. Vaší případnou kritiku nebereme za útok, ale jako podnět k zamyšlení, ponaučení. Prosím, upozorňujte nás na chyby, pište své podněty a návrhy na zlepšení. Vaší zprávou odeslanou prostřednictvím emailu nebo Kontaktního formuláře můžete přispět ke zkvalitňování služeb tohoto portálu.

Podpořte nás finančně:

Velmi nám pomohou také vaše příspěvky ve formě finančního daru, o které si Vás touto cestou dovolujeme požádat. Vaše příspěvky použijeme na zajištění chodu, další rozvoj a zkvalitňování služeb portálu EXIT3. Příspěvky jsou dobrovolné a budeme Vám vděčni za jakoukoliv (i sebemenší) finanční částku. Na požádání Vám rádi vystavíme doklad potvrzující poskytnutí daru, který lze případně uplatnit pro snížení Vašeho daňového základu.

Váš dar můžete zaslat na náš účet:

Číslo účtu: 670100-2212420719/6210
IBAN: CZ39 6210 6701 0022 1242 0719
BIC (SWIFT): BREXCZPP
Pokud do poznámky k platbě uvedete svou emailovou adresu nebo nick, budeme Vám moci poděkovat, případně přiřadit platbu k Vašemu uživatelskému účtu.
PRAKTICKÉ
Přehled kategorií
KONTAKT
Telefon: +420 910 113 910
Email: info@exit3.cz
Kontakty
Sdílet tento portál
Sdílet tento portál
Sdílet tento portál
©2015 EXIT3 Všechna práva vyhrazena. All rights reserved. | Created by Pivson.